člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > MAGAZÍN > Zajímavosti z Bulharska > Aquaparky v Bulharsku

Aquaparky v Bulharsku

Jízda na tobogánu v bulharském aquaparku

aquaparky bulharsko

Návštěva aquaparku je jednou s nejoblíbenějších aktivit dětí a je také skvělým způsobem jak se zchladit během horkých letních dnů. Pokud chcete využít tuto formu zábavy i během ubytování na Slunečním pobřeží, tak je zde pár možností.

Action Aquapark

Rozkládá se na ploše 24000 metrů čtverečních. Nabízí množství vodních atrakcí, které uspokojí každého člena rodiny - děti i dospělé. Mladší děti se mohou vykoupat v mělkém bazénu. Pro starší děti jsou připraveny atrakce. Patří mezi ně zničená pirátská loď s dvěma malými skluzavkami vedoucími do oválného bazénu, stejnětak krokodýl životní velikosti a 3 repliky želv. Pro odvážné, adrenalinu chtivé je k dispozici například vertikální Kamikaze a bendy Hydrotube. Dospělí si mohou dobře zaplavat po celé délce bazénu, který je výjimečný tím, že má zabudován speciální zvukový systém, který přehrává hudbu pod vodou. Nezapomeňte si s členy své rodiny dát závody na čtyřpruhovém multislajde.

Aqua Paradise

Je největším a snad nejsenzačnějším aquaparkem na Balkáně. Nabízí více než 40 atrakcí na ploše 46000 metrů čtverečních, včetně hradu, ze kterého vede množství skluzavek, dále tunely, bazény, vodní had, koutky i pro malé děti a podobně ...

Menší aquaparky

Na Slunečním pobřeží se nacházejí i menší a levnější aquaparky. Proud vody není až tak silný a tím pádem jízda na skluzavce je dobrá i pro mladší děti. Jedním z nich je Kuban Aqua Park v zahradách hotelu Kuban a druhým je Piráti z Karibiku Mini Aqua Park, který se nachází v blízkosti hotelu Kotva. Hotely na Slunečním pobřeží, jejichž součástí je aquapark nabízejí ubytovaným klientům bezplatné vstupy.

Ostatní aquaparky v Bulharsku

Kromě těchto fantastických aquaparků na Slunečním pobřeží, celou řadu dalších populárních bulharských letovisek, které jsou domovem pro některé brilantní aquaparky, včetně:

Aquapolis, Zlaté písky (severní Bulharsko) - je považován za nejkrásnější aquapark ve východní Evropě.

Aqua Paradise, Nessebar (jižní Bulharsko) - tento ráj se nachází na ploše 30 000 metrů čtverečních západně od Nesebaru.

Atlantida Aquapark, Elenite (jižní Bulharsko) - nachází se v Holiday Village Elenite. Volný vstup pro ubytované hosty. Nerezidenti si vstup platí.

Aquapark Aquaman, Albena (severní Bulharsko) - opravdu kouzelný aquapark se nachází v západní části střediska Albena mezi Variety Casino a hotelem Ralitsa, Nabízí řadu vysoce kvalitních atrakcí.

Více informací o bulharských letoviscích najdete ZDE.