člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > MAGAZÍN > Města v Bulharsku > Černomorec

Černomorec

Město Černomorec

Malé městečko Černomorec se rozprostírá na jižní straně Burgaského zálivu. Žije zde přibližně 3000 stálých obyvatel. Vyznačuje se velmi příjemnou atmosférou se spoustou pěkných parků. Během léta ho navštěvuje množství turistů a to hlavně proto, že je zde velmi levně. Ve městě nenajdete žádné historické památky. Hned za posledními domy začínají pole a pastviny. Za historií je ovšem možné vyrazit do nedaleké Sozopole.

Krajina kolem letoviska Černomorec už je mírně zvlněná, ale ještě to není pohoří Strandža. Do lesnatých kopců lze dojít přímou trasou po mostě přes hlavní silnici a dále odbočit z hlavní cesty po polní cestě. Kopce a lesy jsou pro středoevropana docela zajímavé.

Ubytování v Černomorci

Malebné malé přímořské letovisko s pěkným centrem, jen 8 km od Sozopolu nabízí širokou škálu ubytování od soukromých apartmánů, penzionů až po hotely té nejvyšší kvality. Mezi snad nejoblíbenější ubytovací kapacity patří hotely. V Černomorci najdete opravdu kvalitní hotely, které v ničem nezaostávají za hotely v západní Evropě avšak ve srovnání s nimi jsou cenově výhodnější.

Ubytování v Černomorci objevuje stále stále více lidí. Černomorec nabízí turistům příjemné rodinné prostředí, které ocení hlavně rodiny s dětmi a turisté, kteří upřednostňují klidnou dovolenou. Ve městě najdete řadu obchůdků, rychlých občerstvení a restaurací.

Pláže

Dvě krásné písečné pláže poseté jemným zlatavým pískem lákají ke koupání v čistém moři. Moře je zde teplé, čisté a na absolutní většině míst mělké s pozvolným klesáním, nevyskytují se zde mořští ježci a ani jiné ryby kvůli kterým je jinde třeba používat vodní obuv. Na plážích jsou k zapůjčení šlapadla, surfy, plachetnice, vodní skútry a také se můžete nechat povozit na všech možných nafukovacích atrakcích tažených silným motorovým člunem. Stejně tak je možné využít služeb "Sea taxi" a za pár leva se nechat povozit po mořské hladině .

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější ubytování v Černomorci

Hotel Adena*** Černomorec

Moderní hotel otevřený v roce 2011 se nachází v naprosto klidné rezidenční části letoviska Černomorec zhruba 500 m od centra a 250 m od centrální pláže. Hotel je vybaven recepcí, výtahem, krás... Hotel Adena***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 10.490,-Kč

Více Ceník

Hotel Kosko*** Černomorec

Moderní, příjemný hotel nacházející se v srdci letoviska, přibližně 350 metrů od pláže. V hotelu je recepce, restaurace, bar, Wi-Fi zdarma, venkovní terasa s bazénem (lehátka zdarma). Ubytovat se m... Hotel Kosko***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.990,-Kč

Více Ceník