člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
1Krásné ubytování v Bulharsku
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Primorsko > Hotely Primorsko > Hotel Český Dům

Hotel Český dům

Plážcca 350 metrůTelevize Obchod8 minutStravování Vlastní doprava

Rodinný hotel Český Dům se nachází ve staré části městečka, cca 250 m od severní a cca 600 metrů od jižní pláže. Má velmi výhodnou pozici, neboť se od něj poměrně rychle dostanete jak na pláže, tak i do centra městečka Primorsko.

Různé obchody, poštu, restaurace i kavárny najdete právě v centru, vzdáleném asi 8 minut chůze. V blízkosti hotelu je také vyhlášená specializovaná restaurace rybích pochoutek.

Ubytování na hotelu Český dům v Primorsku je zárukou klidné a spokojené dovolené.

Mám dotaz

Ubytování

K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje a prezidentské apartmá kde je šest lůžek a až dvě přistýlky.
Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře, vlastní soc. zařízení a jsou vybaveny ledničkou a TV.

Apartmány Český dům - velmi oblíbený hotýlek rodinného typu, dobře udržovaný a vybavený novým moderním nábytkem. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, které preferují ubytování rodinného typu vyššího standardu. Je vhodný jak pro starší spoluobčany taktéž pro rodiny s dětmi.

Parkování

Pro cestující vlastní dopravou je parkování zajištěno přímo u Českého domu v Primorsku.

Možnost zapůjčení mopedu.

Zábava a volný čas

Dovolenou v Bulharsku si můžete zpestřit návštěvou stylových restauracích nebo si můžete posedět při živé či reprodukované muzice, mladší generace bude spíše vyhledávat diskotéky, které se např. pořádají přímo na jižní pláži. Možností různých výletů do okolí je spousta. Můžete se vydat na organizovaný výlet po celém pobřeží Bulharska, např. do Sozopolu, Nesebru či Istambulu. Milovníci přírody pak raději zvolí výlet k "Ďábelské řece" v přírodní rezervaci Ropotámo, spojeného s projížďkou na lodičkách. Lodní výlety se pak organizují na způsob Fish Pikniku, na přání spojené s rybolovem.

Výlety v Bulharsku

Podrobné informace o výletech i různých zajímavostech z Bulharska najdete na stránce výlety Bulharsko. S aktuální nabídkou výletů z místa pobytu Vás seznámí česky mluvící delegát na informativní schůzce.

Celkový přehled našich ubytovacích kapacit najdete na stránce ubytování v Bulharsku.

Stravování

plná penze v podobě české kuchyně a nealkoholické nápoje po dobu pobytu jsou zdarma.

Pláže

Pláže na celém pobřeží Bulharska jsou téměř shodné - široké s pozvolným přístupem do moře a  jemným prohřátým pískem. Dvě pláže v Primorsku – severní a jižní – jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Na jižní pláži můžete využít bohatou nabídku vodních sportů, dále toboganu či občerstvení v barech. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Severní pláž je vzdálená cca 350 metrů od hotelu a jižní pláž cca 500 metrů.

Další informace

Na stránce počasí v Bulharsku získáte informace o průměrných teplotách moře i vzduchu v jednotlivých "letních" měsících roku a naleznete zde také odkaz na aktuální předpověď počasí v bulharských letovisích.

Pro správný výběr Vaší dovolené v Primorsku shlédněte naše další skvělé tipy v Primorsku: Hotel Penelope nebo Residence Blíženci.

Slevy:

  • dítě do 5 let zdarma
  • věrnostní sleva -200,- Kč/os./pobyt
  • skupinová sleva

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • plná penze

Cena nezahrnuje:

  • cestovní pojištění (možno přiobjednat)

Cena za dopravu:

vlastní doprava.

V případě potřeby můžeme klientům zajistit transfer.