člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Carevo > Hotely Carevo

Hotely Carevo

Hotely v Carevu

Městečko Carevo je nejen klimatickými lázněmi, ale také krásným turistickým letoviskem, do nějž přijíždí v letní sezóně tisíce turistů na svou letní dovolenou v Bulharsku. Carevo je též rybářským městečkem a ideálním místem pro romantické duše. Rozkládá se na dvou poloostrovech Černého moře, na kterých jsou krásné zátoky s plážemi.

Hotely v Carevu poskytují ubytování ve dvou až čtyřlůžkových studiích a apartmánech, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vlastním kuchyňským koutem, balkónem s výhledem na moře, klimatizací, lednicí, televizí a Wi-Fi připojením. Všem hostům hotelu je k dispozici posezení s občerstvením. Pobyty v hotelech v Carevu je možno zajistit společně se snídaněmi, obědy či večeře je možno doobjednat v nedaleké restauraci.

Námi nabízené hotely v Carevu se nacházejí nedaleko moře, v blízkosti je několik menších a rozmanitých pláží - písčité, kamínkové, skalnaté či travnaté. 

Během dovolené na hotelech v Carevu je možné využít jakýkoliv z nabízených výletů pro Bulharsko (Istanbul, Sozopol, Ropotamo, Nesebar, aquaparky).

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Carevu

Hotel Abriexia Carevo

Rodinný hotel nacházející se v Carevu - v prestižní čtvrti Vasiliko, pouhých 60 metrů od moře. Je ideální pro milovníky příjemné, klidné, aktivní i romantické dovolené. Panorama hotelu dotváří pohoří... Hotel Abriexia

Délka pobytu: 7 nocíDoprava: letecká Cena od: 1,-Kč

Více Ceník