člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Primorsko > Hotely Primorsko

Hotely v Primorsku

hOTELY PRIMORSKO

Kvalitní ubytování na pobřeží Černého moře, to jsou hotely v Primorsku. Mimo rezidencí jsme do naší nabídky zařadili také cenově dostupné a kvalitně zařízené hotely v tomto letovisku. Momentálně zde nabízíme oblíbený hotel Penelope, který se nachází v těsném sousedství rezidence Blíženci a dále ještě hotel Flirt, jež se nachází nedaleko.

Hotely v Primorsku nabízejí pobyty se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Hotel Penelope nabízí snídaně formou bohatých švédských stolů, hotel Flirt snídaně servírované, obědy a večeře jsou shodně servírované (u hotelu Penelope výběrem ze 4-5 menu), o dvou až třech chodech - salát, příp. polévka, hlavní jídlo, desert. Ubytování je nabízeno v dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, příp. rodinných pokojích se dvěma ložnicemi.

Vydáte-li se k hotelům v Primorsku vlastní dopravou, je před Vámi poměrně dlouhá cesta. Z  Brna do Primorska musíte urazit cca 1517 km, s přestávkami je tedy nutné počítat s cca 20ti hodinami na cestu. Na místo se můžete dopravit také autobusovou dopravou, jež Vás do Primorska doveze za cca 21 hodin, tedy za zhruba stejnou dobu, jen bez starostí s řízením vlastního vozidla. Jednoznačně nejrychlejší, ale také nejpohodlnější je doprava letecká, kdy se za pár hodin od nástupu do letadla již můžete slunit na plážích a koupat v Černém moři. Nutno ovšem podotknout, že tato varianta dopravy je také tou nejdražší.

Z důvodu velké oblíbenosti této destinace je nutná včasná rezervace! Vyberte ubytování se stravou či bez, zvolte vhodný typ dopravy a rezervujte si báječnou dovolenou v Primorsku.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Primorsku

Hotel Penelope*** Primorsko

Moderní rodinný hotýlek Penelope je situovaný v nové rezidenční části Primorska, cca 300 m od centra letoviska (vedle rodinného hotelu Blíženci) a 80 m od dlouhé severní pláže s jemným, zlatě zbar... Hotel Penelope***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.990,-Kč

Více Ceník

Penzion Panorama*** Primorsko

Oblíbený penzion se nachází přímo na jižní pláži v centru letoviska. Ideální pro rodiny s dětmi nebo i pro klienty, kteří vyhledávají rušnou destinaci a velkým množstvím obchodů a restaurací. Potěšte... Penzion Panorama***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.490,-Kč

Více Ceník