člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Slunečné Pobřeží > Hotely Slunečné Pobřeží

Hotely Slunečné pobřeží

Hotely na Slunečném Pobřeží

Ve středisku Slunečné Pobřeží se nachází nejméně 500 hotelů a každým rokem se zde staví další hotely a nové domy. Letovisko se pomalu rozrůstá. Již nyní se však jedná o nejrušnější letovisko v celém Bulharsku. Je nazýváno také španělská Ibiza.

Najdete zde ubytování v hotelech různé kvality. Některé mají 2 hvězdičky, jiné i 5 hvězdiček. Záleží na každém, jakému ubytování dává přednost. Hotely s menším počtem hvězdiček jsou skromnější, vyrůstající v klidnějších částech letoviska v zahradách. Hotely s více hvězdami jsou opravdu luxusní, většinou s možností all inclusive. Snad každý hotel má postavený i bazén, který klienti mohou využívat včetně slunečníků a lehátek.

Nabídku ubytování v hotelech na Slunečném Pobřeží neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. Kdyby jste nenašli hotel podle svých představ, stačí nás kontaktovat a nabídneme Vám dalších několik hotelů. 

Nyní máme v nabídce například hotel Balaton**. Tento hotel se skládá ze tří budov obklopených velikou a udržovanou zahradou. Několik minut pěšky je vzdálené centrum letoviska, takže i díky zahradě je zde relativní klid.
Samozřejmostí je bazén s lehátky a slunečníky. V ceně je vždy snídaně, polopenze nebo all inclusive. Každý si tedy přijde na své.

Dále nabízíme ubytování v hotelu Meridian****. Tento hotel je již luxusně vybavený, moderní a hlavní výhodou je zde restaurace v nejvyšším patře hotelu s panoramatickým výhledem na celé okolí. Strava je opravdu výborná. U hotelu je také bazén s lehátky a slunečníky a možností posezení u baru.

V nabídce máme i hotel Zornitsa Sands*****, který se nachází přímo na pláži. Jedná se opravdu o luxusní ubytování s velikým bazénem i dětským bazénem se skluzavkami. Ze všech pokojů je výhled na moře boční nebo přímý. Interiér i exteriér je pěkně upravený, moderní. Tento hotel splní očekávání i náročnější klientele. Nachází se v letovisku Elenite, pouhých 80 metrů od vodního parku Atlantida.

Hotely Slunečné Pobřeží jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak výhradně pro mladší generace, díky rušnému nočnímu životu v centru. Pláže jsou široké místy i 200 metrů a vstup do moře je také velice pozvolný. což je výhoda pro neplavce. Nabízíme i širokou nabídku výletů, např. pirátskou plavbu u zálivu Nessebar spojenou s koupáním, animacemi i pravým námořnickým obědem. Dále také Jeep Safari, což je jízda přírodními cestami se zastávkou u kláštera, pramene léčivé vody a návštěvou pravého selského domu. Výlety si na místě můžete domluvit u delegáta, který Vám rád vše zajistí.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací