člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Sozopol > Hotely Sozopol

Hotely v Sozopolu

Hotely Sozopol

V Bulharsku v Sozopolu Vám můžeme zajistit ubytování v penzionech nebo v hotelech s kvalitním vybavením a stravou. V posledních letech je Sozopol považovaný za nejhezčí a nejnavštěvovanější letovisko v Bulharsku.

V nabídce nyní máme například hotel Hera, který je oceněný 3* a nachází se poblíž historického městečka Sozopol. V hotelu je restaurace a veliký bazén s možností zapůjčení lehátek a slunečníků.
V ceně je snídaně na hotelu ale není problém si dokoupit i večeře. Případně se můžete chdoit stravovat na centra, kde je spousta restaurací, takže každý den ochutnáte jiné jídlo.

Ubytování je vždy v blízkosti krásné písečné pláže Charmanite, která je dostatečně široká, prostorná a s opravdu pozvolným vstupem do moře. Ideální tedy jak pro děti, tak pro osoby s  horší pohyblivostí i pro neplavce. Na plážích si můžete vždy zapůjčit lehátka a slunečníky za případný poplatek. Lehátka a slunečníky u bazénu u hotelu jsou zdarma. Děti si mohou také užít tobogán. Na pláži je kromě relaxování a slunění také široká nabídka vodních sportů, procházek kolem pláže s nákupem ovoce nebo zmrzliny a mnoho dalšího. Na své si tedy příjdou i milovníci adrenalinových vodních sportů. Najdete zde i tenisové kurty, které můžete využívat.

Sozopol láká k návštěvě také dítě krásné přírodní scenérii. Najdete zde spoustu krásných útesů, zákoutí a místní zeleně. Místo je tedy velice romantické a příjemné. Místní obyvatelé jsou také vstřícní a srdeční lidé. V Sozopolu žije kolem 5 000 obyvatel. Nová část Sozopolu je rušnější s hotelovými komplexy a stará část Sozopolu je klidnější s krásnými domy a přírodou.

Vzdálenost od letiště je kolem 45 minut. Na každé pobytové místo Vám zajistíme svoz z/na letiště, který je započítaný již v ceně.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v sozopolu

Hotel Hera*** Sozopol

Komfortní hotel s příjemnou atmosférou se nachází poblíž historické části městečka Sozopol a písečné pláže Charmanite. Hotel se nachází v jižní části nového Sozopolu. Hotel Hera***

Více Ceník

Hotel Lazuren Brjag** Sozopol

Velice oblíbený rodinný hotýlek nabízí příjemné posezení v místní restauraci s vynikající kuchyní. Hotel se nachází v centru starého Sozopolu, v pěkné části rybářského přístavu. nabízí krásný výhled ... Hotel Lazuren Brjag**

Více Ceník