člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > KONTAKTY

CK Adria Sun

Vstup do OD Vichr, pobočka CK Adria Sun

Zde naleznete veškeré kontaktní údaje naší CK

Brno

Adria Sun, s.r.o., cestovní kancelář
Kobližná 19, Obchodní dům Vichr
602 00 Brno
společnost vedená Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 59120,
registrace: Živnostenský úřad města Brna č.j.ZUMB/33789/2008/Mat/8

Objednávky a rezervace: 725 800 414, 773 262 768.

e-mail: adriasun@adriasun.cz

Naše další specializované weby: www.adriasun.cz, www.adria-chorvatsko.cz

www.dovolenka-v-bulharsku.sk, www.adriasun.sk, www.adriasunchorvatsko.sk

O nás.... Více informací o naší CK

V oblasti cestovního ruchu funguje naše cestovní kancelář Adria Sun od roku 2000. Vznikla jako nástupce stejnojmenné cestovní agentury. Zahájení činnosti v oblasti turistického ruchu ovšem zasahují do doby daleko dřívější.

Při výběru ubytovacích kapacit využíváme tedy nejen našich velmi dobrých znalostí místního prostředí, kontaktů s místními obyvateli ale přihlížíme především k připomínkám a přáním našich klientů.
Proto také můžeme poukázat na více než přijatelné ceny většiny našich ubytovacích kapacit. Kvalita ubytování je přitom na vyšší střední úrovni, v některých střediscích nabízíme spíše luxusní ubytování. Všechny uváděné ceny pobytů v Bulharsku jsou konečné, bez dalších skrytých příplatků.
Na rozdíl od gigantických CK Vám nabízíme osobitý přístup se zájmem o spokojenost každého klienta, domácí a přátelské prostředí v místě pobytu a v neposlední řadě činnost stálého delegáta, který je Vám k dispozici 24 hodin denně. Tento důležitý fakt je hosty často podceňován ale v případě nemoci či jakékoliv nouze – např. při dopravní nehodě Vám může jeho výpomoc ušetřit mnoho času, nervů i financí. Dále Vám náš delegát v místě pobytu nabídne a poradí s výběrem výletů nebo výlet přímo zajistí.
Hostům, kteří cestují autobusem, můžeme nabídnout ve většině středisek neocenitelnou službu - možnost přepravy minibusem, at´už na výlet do okolí nebo "jen" do okolních středisek k večerní procházce.
Zakládáme si také na pravdivosti a přesnosti veškerých informacích, které jsou uvedeny v naší nabídce. Dle zákona 159/99 Sb. je naše CK pojištěna proti úpadku u pojišťovny Union.
Vítanou službou pro naše klienty je také možnost připojištění, které kromě pojištění léčebných výloh zahrnuje i pojištění storna zájezdu za cenu více než symbolickou: 18,- Kč za den.
Jako další doplňkové služby Vám můžeme k jakémukoli zájezdu nabídnout přiobjednání  dopravy.

Velká část klientů již ocenila výše uvedená fakta a rádi se opět se k nám vrací. Budeme proto potěšeni, pokud rozšíříte jejich řady a stanete se také našimi stálými klienty.

Přejeme Vám slunečnou dovolenou a šťastnou cestu do některého z našich letovisek.  Adria Sun, s.r.o.