člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Kiten > Penziony a vily Kiten

Penziony a vily v Kitenu

Penziony a Vily Kiten

Nejlevnější variantou ubytování v Bulharsku je pobyt ve vilách a penzionech. V Kitenu pro Vás nabízíme ubytování ve vilách Dani a Kostovi a penzionu Gergana. Tyto penziny a vily v Kitenu jsou vzdálené 350 m od oblíbené jižní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Penziony a vily v Kitenu nabízí ubytování v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek a také v rodinných pokojích s dvoulůžkovou ložnicí a obývací částí s rozkládacím gaučem a velkou terasou. Pokoje jsou standardně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, ledničku, SAT-TV, rychlovarnou konvici, většinově klimatizaci a Wi-Fi připojení.

Kiten je poklidným městečkem nedaleko Primorska, které svým návštěvníkům nabízí možnost koupání na dvou krásných písčitých plážích - menší severní, na níž je i tobogán a delší jižní, na které naleznete spoustu barů, občerstvení, půjčoven slunečníků, lehátek a pestrou nabídku  vodních sportů. Samozřejmostí jsou toalety, sprchy a převlékárny. Severní pláž v Kitenu je výrazně menší než jižní, což sami můžete posoudit i po shlédnutí mapky vpravo. Lehátko stojí na obou plážích 4 Lv/den, slunečník taktéž. Na obou plážích jsou umístěny cedule se zákazem vnášení vlastních slunečníků a lehátek.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si penziony v Kitenu

Penzion Gergana**+ Kiten

Moderní vila nacházející se v samém srdci Kitenu, 400 metrů od vyhledávané jižní pláže. V těsné blízkosti penzionu jsou obchody, banka, restaurace a bary. Tato výhodná poloha bude vítaná především kl... Penzion Gergana**+

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.990,-Kč

Více Ceník

Vila Kostovi** Kiten

Moderní Vila Kostovi se nachází se v klidné rezidenční části letoviska Kiten. Centrum města je vzdálené 100 metrů, jižní pláž s pozvolným vstupem do moře 350 metrů. V celém objektu je možno využívat ... Vila Kostovi**

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.990,-Kč

Více Ceník