člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Lozenec > Penziony Lozenec

Penziony Lozenec

penziony v lozenci

Lozenec je po Primorsku dalším oblíbeným cílem českých turistů. Oproti Primorsku je ovšem o poznání klidnějším letoviskem a je tak ideální volbou pro všechny, kteří hledají ubytování na klidném místě s dostatkem kvalitních služeb.

Letovisko nabízí poměrně široké spektrum ubytovacích kapacit, hojně využívané jsou např. penziony v Lozenci, jež nabízejí kvalitní ubytování za cenu nižší jak na hotelech. Penziony v Lozenci se nacházejí v blízkosti centra, pouhých 120 m od jižní pláže a 250 m od pláže severní. Naturisté mohou využít také menší pláž s tmavším pískem vzdálenou jen 80 m od hotelu.

Penziony Lozenec poskytují ubytování v dvoulůžkových nebo rodinných pokojích pro 4 osoby. Hostům je na pokojích k dispozici vlastní sociální zařízení, balkón, lednička, rychlovarná konvice, televize se satelitem a klimatizace, jejíž využívání je v ceně pobytu.

Využít můžete také nabídku hotelů v Lozenci.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si penziony v Lozenci

Penzion Belite Skali*** Lozenec

Rekonstruovaný penzion se nachází v rezidenční čtvrti letoviska Lozenec, v blízkosti centra - cca (100 metrů). Tato část Lozence je oblíbená zejména pro svůj klid, přitom jste na dosah - jen "pár met... Penzion Belite Skali***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 5.490,-Kč

Více Ceník