člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Sozopol > Penziony Sozopol

Penziony v Sozopolu

Penziony Sozopol

V Sozopolu Vám nabízíme ubytování v kvalitních a pěkných ubytovacích jednotkách za příznivou cenu. Pokoje jsou vždy vybaveny vším potřebným. Některé domy jsou rodinného typu s příjemnou rodinnou atmosférou.
Penziony v Sozopolu jsou vzdáleny od moře cca 400 metrů. Na výběr je vždy z více druhů pláží, např. městská pláž a pláž Charmanite.

Nedaleko ubytování je staré město, které láká k procházkách a nákupům. Stará část a nová část jsou od sebe odděleny lesoparkem s několika historickými kostely. Můžete si tedy udělat příjemnou procházku místní přírodou.

Ubytování nabízíme i v hotelech, které jsou oproti penzionům v Sozopolu na vyšší úrovni jak cenově, tak kvalitně. 

Nabídku neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Pokud si tedy nevyberete z naší aktuální nabídky, stačí nás kontaktovat a nabídneme Vám další pobytová místa která se připravují.

Sozopol se nachází v jižní části Bulharska, cca 50 km jižně od letiště v Burgasu. Pláže jsou dostatečně široké s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro rodiny s dětmi nebo starší spoluobčany.
Na plážích je možnost pronajmout si slunečníky a lehátky a pro aktivnější klienty jsou v nabídce vodní sporty, naoř. šlapadla, vodní skútry, jízda na vodním banánu apod.
U pláže nalezenete i restaurace s možností posezení, zmrzliny, bary a obchody s potravinami.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si penziony Sozopol

Penzion Veronika Sozopol

Penzion Veronika nabízí komfortní ubytování, několik desítek metrů od Starého města. Penzion se nachází v novém Sozopolu.Centrum Nového Města je vzdálené cca 300 metrů a Starého Města cca 900 metrů. ... Penzion Veronika

Více Ceník

Penzion Conevi Sozopol

Ubytování v Sozopolu rodinného typu s krásným výhledem na záliv a Staré Město. Nové Město je vzdálené cca 350 metrů a Staré Město cca 900 metrů. Ubytování se nachází v Novém Městě. Penzion Conevi

Více Ceník