člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Bulharsku

Oblíbené ubytování v Bulharsku

Vítáme Vás na stránce "ubytování v Bulharsku", kde si můžete vybírat mezi těmi nejoblíbenějšími bulharskými letovisky, které jsme pro Vás vybírali s maximální péčí při zachování výborného poměru mezi kvalitou a cenou.

Ubytování BulharskoNajdete zde např. ubytování Primorsko, ubytování Černomorec, ubytování Kiten nebo ubytování Lozenec. Jedná se o kvalitní a vyzkoušené ubytovací kapacity patřící mezi špičku v dané lokalitě a to vše za nejnižší ceny v České republice.

V případě zájmu Vám s výběrem ubytování v Bulharsku rádi poradíme. Kontaktovat nás můžete kdykoli na non stop lince: 777 22 44 46 nebo prostřednictvím e-mailu.

  • Ubytování PRIMORSKO je nazýváno českou oázou na pobřeží Bulharska. Během minulých let bylo Primorsko vybudováno v moderní letovisko na vysoké úrovni. Primorsko Vám nabídne dvě prostorné a velké pláže s jemným pískem. Pláže ohraničují dubové lesy, mají pozvolný přístup do vody a nabízejí mnoho atrakcí, proto jsou vhodné i pro děti. V Primorsku nabízíme ubytování v těchto kapacitách: 

Residence Blíženci*** – je honosná nová vila za příjemné ceny. Je vzdálena 80 m od severní pláže, 300 m vzdálená od centra letoviska.

Penzion Georgievi*** - komfortní a moderní ubytování v Bulharsku, vzdálené pouhých 150 m od pláže.

Hotel Český dům - hotýlek, oblíbený u turistů, má výbornou polohu, kousek od centra i pláže.

Novinka v naší nabídce!! V tomto krásném letovisku Vám nabídneme luxusní ubytování za velmi přijatelnou cenu v hotelu Kosko nebo Adena.

  • Ubytování LOZENEC je menší letovisko. Turisty láká především svou romantickou pláží usazenou přímo do nitra přírody. Pláž je písečná se stylovým barem, lemují ji krásná menší skaliska. Doporučujeme i rodinám s dětmi, také milovníkům vodních sportů. V Lozenci se můžete ubytovat v :

Hotel Stara Kašta –tří hvězdičkový hotýlek v klidné části Lozence, je vzdálen od pláže jen 170 m, menší jižní pláž najdete v malé zátoce s jemným pískem. Hotel má veškeré moderní vybavení a služby.

Hotel Ativa –menší také tří hvězdičkový hotel, s kompletním vybavením, bazénem, kde dostanete k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

  • Ubytování KITEN je moderní letovisko s dvěma plážemi, menší severní má tobogán, na dlouhé jižní pláži naleznetebary, občerstvení, půjčovny lehátek, slunečníků. Pláže jsou velmi dobře uzpůsobeny pro vodní sporty a vybaveny převlékárnami, toaletami i sprchami. Kiten ocení i milovníci nočního života.

ubytování BulharskoPenzion Gergana*** vila v moderním stylu je v centru Kitenu, v dosahu jsou veškeré obchody , banky, restaurace a bary. Oblíbená jižní pláž je vzdálena pouhých 350 m.

Vila Dani *** nově zbudovaná a vybavená vila, umístěná 100 m od centra a 300 m od vyhledávané jižní pláže.

Kromě ubytování v nejžádanějších lokalitách Bulharska Vám rádi zajistíme také letenky z Prahy, Brna a Ostravy. Přesnou cenovou kalkulaci Vám na požádání vyhotovíme.

Na většině pobytových míst nabízíme také možnost přiobjednání polopenze. Stravovat se lze také individuálně v restauracích v blízkém okolí Vašeho ubytování. Ceny jsou stále velmi přijetelné
Dále prosím postupujte takto: v levém menu si můžete zvolit požadovanou lokalitu ubytování v Bulharsku.

Užitečné informace o dovolené v Bulharsku najdete v pravé části horního menu. Všeobecné infomace o ubytování v Bulharsku najdete uprostřed hlavního horního menu.

  • SOZOPOL je příjemné letovisko, má bohatou minulost již od antických dob. Je největším a nejvíce navštěvovaným městem Bulharska. Mimo nádherné historické památky nabízí i celkovou turistickou vybavenost. Můžete zde navštívit i potápěčské kurzy.
  • CAREVO najdete při úpatí pohoří Strandža. Vyhledávají ho zejména romantické duše. Nabídne Vám příjemný odpočinek u moře, panenskou přírodu i historické zajímavosti. Letovisko bylo oblíbenou destinací letního ubytování v Bulharsku i u  královské rodiny, v současné době ho hojně navštěvují české celebrity.

Ubytování Hotel Abriexia nově vystavený rodinný hotel v prestižní čtvrti s českými majiteli. Romantickým duším nabídne krásné pláže a moře.
Pokud jste si nevybrali z naší nabídky ubytování v Bulharsku, pak Vám určitě doporučujeme shlédnutí nabídky ubytování v Chorvatsku, na které se specializujeme.

Pro Slovensko je k dispozici stránka ubytovanie v Bulharsku. Odjezdy busu zajišťujeme z Bratislavy.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Ubytování Primorsko

Primorsko je známé rekreační středisko. Nachází se v jihozápadní části Bulharska. Leží 60 km od Burgasu,kde je také mezinárodní letiště. Ubytování v Primorsku je dostupné každému návštěvníku. Ceny ubytování i služeb se pohybují ... Více

Rezidence Blíženci***

Rezidence Blíženci*** Primorsko

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.290,-Kč

Více Ceník

Penzion Panorama***

Penzion Panorama*** Primorsko

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.490,-Kč

Více Ceník

Hotel Penelope***

Hotel Penelope*** Primorsko

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.990,-Kč

Více Ceník

Ubytování Lozenec

Lozenec je menší středisko s příjemnou atmosférou. Nachází se 5 km jižně od Kitenu a přibližně 70 km na jih leží Burgas. Lozenec se rozkládá na úpatí malebného pohoří Stranže. Lemují ho rozsáhlé vinohrady, z nich se každým rokem... Více

Hotel Ativa***

Hotel Ativa*** Lozenec

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 8.590,-Kč

Více Ceník

Penzion Belite Skali***

Penzion Belite Skali*** Lozenec

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 5.490,-Kč

Více Ceník

Hotel Stara Kašta***

Hotel Stara Kašta*** Lozenec

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.590,-Kč

Více Ceník

Ubytování Černomorec

Černomorec je malebné přímořské letovisko s pěkným starobylým centrem, které se nachází zhruba 24 km jižně od letiště v Burgasu a 8 km od překrásného historického města Sozopol zapsaného na seznam světového kulturního dědictví U... Více

Hotel Kosko***

Hotel Kosko*** Černomorec

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.990,-Kč

Více Ceník

Hotel Adena***

Hotel Adena*** Černomorec

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 10.490,-Kč

Více Ceník

Ubytování Carevo

Carevo leží na úpatí pohoří Strandža, je jako stvořené pro romantické duše. Nabízí odpočinek u moře, přírodu a historii. Carevo se rozkládá na dvou poloostrovech Černého moře, na kterých jsou krásné zátoky s plážemi. Toto rybářs... Více

Hotel Abriexia

Hotel Abriexia Carevo

Délka pobytu: 7 nocíDoprava: vlastní Cena od: 1,-Kč

Více Ceník

Ubytování Kiten

Moderní letovisko Kiten ležící 5 km jižně od Primorska a severně od Lozence. 60 km jižně od Burgasu. Dříve rybářská osada se rozvíjí ve stále větší a zajímavější letovisko. Ve středisku Kiten je soustředěno nepřeberné množství o... Více

Vila Kostovi**

Vila Kostovi** Kiten

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.990,-Kč

Více Ceník

Penzion Gergana**+

Penzion Gergana**+ Kiten

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.990,-Kč

Více Ceník

Ubytování Slunečné Pobřeží

Oblíbenost Bulharska je rok od roku vyšší. Dovolenou zde vyhledávají všechny věkové kategorie. Slunečné Pobřeží tzv. "Slančev Brag" je největší letovisko v Bulharsku a je také přirovnáváno ke španělské Ibize. Nachází se přibližn... Více

Ubytování Sozopol

Bulharsko je nádherná prosluněná země v srdci Balkánského poloostrova s rozmanitou krajinou. Na severu naleznete rozsáhlé nížiny v povodí Dunaje, na jihu zase vysočinu a náhorní roviny. Vznik Bulharska se uvádí v roce 681 a je j... Více

Hotel Lazuren Brjag**

Hotel Lazuren Brjag** Sozopol

Délka pobytu: 7 nocíDoprava: letecká Cena od: 6.990,-Kč

Více Ceník

Hotel Hera***

Hotel Hera*** Sozopol

Délka pobytu: 7 nocíDoprava: letecká Cena od: 9.990,-Kč

Více Ceník