člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Bulharsku

Oblíbené ubytování v Bulharsku

Vítáme Vás na stránce "ubytování v Bulharsku", kde si můžete vybírat mezi těmi nejoblíbenějšími bulharskými letovisky, které jsme pro Vás vybírali s maximální péčí při zachování výborného poměru mezi kvalitou a cenou.

Ubytování BulharskoNajdete zde např. ubytování Primorsko, ubytování Černomorec, ubytování Kiten nebo ubytování Lozenec. Jedná se o kvalitní a vyzkoušené ubytovací kapacity patřící mezi špičku v dané lokalitě a to vše za nejnižší ceny v České republice.

V případě zájmu Vám s výběrem ubytování v Bulharsku rádi poradíme. Kontaktovat nás můžete kdykoli na non stop lince: 777 22 44 46 nebo prostřednictvím e-mailu.

  • Ubytování PRIMORSKO je nazýváno českou oázou na pobřeží Bulharska. Během minulých let bylo Primorsko vybudováno v moderní letovisko na vysoké úrovni. Primorsko Vám nabídne dvě prostorné a velké pláže s jemným pískem. Pláže ohraničují dubové lesy, mají pozvolný přístup do vody a nabízejí mnoho atrakcí, proto jsou vhodné i pro děti. V Primorsku nabízíme ubytování v těchto kapacitách: 

Residence Blíženci*** – je honosná nová vila za příjemné ceny. Je vzdálena 80 m od severní pláže, 300 m vzdálená od centra letoviska.

Penzion Georgievi*** - komfortní a moderní ubytování v Bulharsku, vzdálené pouhých 150 m od pláže.

Hotel Český dům - hotýlek, oblíbený u turistů, má výbornou polohu, kousek od centra i pláže.

Novinka v naší nabídce!! V tomto krásném letovisku Vám nabídneme luxusní ubytování za velmi přijatelnou cenu v hotelu Kosko nebo Adena.

  • Ubytování LOZENEC je menší letovisko. Turisty láká především svou romantickou pláží usazenou přímo do nitra přírody. Pláž je písečná se stylovým barem, lemují ji krásná menší skaliska. Doporučujeme i rodinám s dětmi, také milovníkům vodních sportů. V Lozenci se můžete ubytovat v :

Hotel Stara Kašta –tří hvězdičkový hotýlek v klidné části Lozence, je vzdálen od pláže jen 170 m, menší jižní pláž najdete v malé zátoce s jemným pískem. Hotel má veškeré moderní vybavení a služby.

Hotel Ativa –menší také tří hvězdičkový hotel, s kompletním vybavením, bazénem, kde dostanete k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

  • Ubytování KITEN je moderní letovisko s dvěma plážemi, menší severní má tobogán, na dlouhé jižní pláži naleznetebary, občerstvení, půjčovny lehátek, slunečníků. Pláže jsou velmi dobře uzpůsobeny pro vodní sporty a vybaveny převlékárnami, toaletami i sprchami. Kiten ocení i milovníci nočního života.

ubytování BulharskoPenzion Gergana*** vila v moderním stylu je v centru Kitenu, v dosahu jsou veškeré obchody , banky, restaurace a bary. Oblíbená jižní pláž je vzdálena pouhých 350 m.

Vila Dani *** nově zbudovaná a vybavená vila, umístěná 100 m od centra a 300 m od vyhledávané jižní pláže.

Kromě ubytování v nejžádanějších lokalitách Bulharska Vám rádi zajistíme také letenky z Prahy, Brna a Ostravy. Přesnou cenovou kalkulaci Vám na požádání vyhotovíme.

Na většině pobytových míst nabízíme také možnost přiobjednání polopenze. Stravovat se lze také individuálně v restauracích v blízkém okolí Vašeho ubytování. Ceny jsou stále velmi přijetelné
Dále prosím postupujte takto: v levém menu si můžete zvolit požadovanou lokalitu ubytování v Bulharsku.

Užitečné informace o dovolené v Bulharsku najdete v pravé části horního menu. Všeobecné infomace o ubytování v Bulharsku najdete uprostřed hlavního horního menu.

  • SOZOPOL je příjemné letovisko, má bohatou minulost již od antických dob. Je největším a nejvíce navštěvovaným městem Bulharska. Mimo nádherné historické památky nabízí i celkovou turistickou vybavenost. Můžete zde navštívit i potápěčské kurzy.
  • CAREVO najdete při úpatí pohoří Strandža. Vyhledávají ho zejména romantické duše. Nabídne Vám příjemný odpočinek u moře, panenskou přírodu i historické zajímavosti. Letovisko bylo oblíbenou destinací letního ubytování v Bulharsku i u  královské rodiny, v současné době ho hojně navštěvují české celebrity.

Ubytování Hotel Abriexia nově vystavený rodinný hotel v prestižní čtvrti s českými majiteli. Romantickým duším nabídne krásné pláže a moře.
Pokud jste si nevybrali z naší nabídky ubytování v Bulharsku, pak Vám určitě doporučujeme shlédnutí nabídky ubytování v Chorvatsku, na které se specializujeme.

Pro Slovensko je k dispozici stránka ubytovanie v Bulharsku. Odjezdy busu zajišťujeme z Bratislavy.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Ubytování Primorsko

Primorsko je známé rekreační středisko. Nachází se v jihozápadní části Bulharska. Leží 60 km od Burgasu,kde je také mezinárodní letiště. Ubytování v Primorsku je dostupné každému návštěvníku. Ceny ubytování i služeb se pohybují ... Více

Ubytování Lozenec

Lozenec je menší středisko s příjemnou atmosférou. Nachází se 5 km jižně od Kitenu a přibližně 70 km na jih leží Burgas. Lozenec se rozkládá na úpatí malebného pohoří Stranže. Lemují ho rozsáhlé vinohrady, z nich se každým rokem... Více

Ubytování Černomorec

Černomorec je malebné přímořské letovisko s pěkným starobylým centrem, které se nachází zhruba 24 km jižně od letiště v Burgasu a 8 km od překrásného historického města Sozopol zapsaného na seznam světového kulturního dědictví U... Více

Ubytování Carevo

Carevo leží na úpatí pohoří Strandža, je jako stvořené pro romantické duše. Nabízí odpočinek u moře, přírodu a historii. Carevo se rozkládá na dvou poloostrovech Černého moře, na kterých jsou krásné zátoky s plážemi. Toto rybářs... Více

Ubytování Kiten

Moderní letovisko Kiten ležící 5 km jižně od Primorska a severně od Lozence. 60 km jižně od Burgasu. Dříve rybářská osada se rozvíjí ve stále větší a zajímavější letovisko. Ve středisku Kiten je soustředěno nepřeberné množství o... Více

Ubytování Slunečné Pobřeží

Oblíbenost Bulharska je rok od roku vyšší. Dovolenou zde vyhledávají všechny věkové kategorie. Slunečné Pobřeží tzv. "Slančev Brag" je největší letovisko v Bulharsku a je také přirovnáváno ke španělské Ibize. Nachází se přibližn... Více

Ubytování Sozopol

Bulharsko je nádherná prosluněná země v srdci Balkánského poloostrova s rozmanitou krajinou. Na severu naleznete rozsáhlé nížiny v povodí Dunaje, na jihu zase vysočinu a náhorní roviny. Vznik Bulharska se uvádí v roce 681 a je j... Více