člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černomorec

Černomorec ubytování

Ubytování černomorec - Bulharsko

Černomorec je malebné přímořské letovisko s pěkným starobylým centrem, které se nachází zhruba 24 km jižně od letiště v Burgasu a 8 km od překrásného historického města Sozopol zapsaného na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Černomorec se pyšní dvěma nádhernými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, ideálním pro rodiny s dětmi. Menší pláž se nachází přímo v letovisku Černomorec, druhá - delší pláž se táhne od Černomorce až k Sozopolu a je vzdálena zhruba 1 km od ubytovacích kapacit.

Ubytování Černomorec

Pro letní sezónu 2018 jsme pro Vás připravili novinku - ubytování v Černomorci. Černomorec byl zatím méně známým letoviskem, ale každým rokem zde příbývá návštěvníků, především z České republiky. Připravili jsme pro Vás dva typy ubytování. Rodinný hotel Kosko s bazénem najdete v centru Černomorce, ale přitom blízko pláže. Vybavení tohoto hotelu je na velmi dobré úrovni. Další možností ubytování v Černomorci je luxusní hotel Adena, který uspokojí i náročné klienty. Pokud se rozhodnete vybrat si pro letní dovolenou ubytování v Černomorci, určitě budete spokojeni.

V Černomorci panuje poklidná odpočinková atmosféra a krásná okolní příroda. Blízkosti pohoří Strážna Planina zaručuje zdravou kombinaci horského vzduchu se vzduchem od Černého moře. Tento vzduch zcela jistě pročistí Vaše plíce. Průměrná teplota vzduchu v letních měsících dosahuje průměrně 28°C, moře kolem 24°C.

Ubytování ČernomorecV Černomorci na Vás čeká řada kaváren, příjemných restaurací a hospůdek ale také diskotéky a různé obchody. Sportovně založení hosté mohou vyžít půjčovny skútrů a šlapadel, děti určitě potěší kolotoče či vodní atrakce a skluzavky.

Černomorec je a do budoucna i ve větší míře bude oblíbenou destinací českých klientů. Ubytování v Černomorci tak můžeme doporučit jak klientům, vyhledávající levnější ubytování tak i velmi náročným kllientům. Klikněte na odkaz dovolená Černomorec, kde se dozvíte více informací o této destinaci.

Výlety do okolí Černomorce

Zajímavý je určitě rybářský přístav v Černomorci, nevynechejte určitě návštěvu lunaparku s různými atrakcemi. Milovníci potápění si zde určitě přijdou na své. Pokud Vás zajímá historie, pak nezapomeňte navštívit Sozopol.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Černomorec

Nadstandardní ubytování uspokojí i náročnější klientelu a to za velmi přijatelné ceny. Hotely v Černomorci jsou kvalitně vybavené a ničím nezaostávají za dobrými hotely v západní Evropě. Jejich plusem je ovšem cena, která je opr... Více

Nejoblíbenější ubytování v Černomorci

Hotel Adena*** Černomorec

Moderní hotel otevřený v roce 2011 se nachází v naprosto klidné rezidenční části letoviska Černomorec zhruba 500 m od centra a 250 m od centrální pláže. Hotel je vybaven recepcí, výtahem, krás... Hotel Adena***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 10.490,-Kč

Více Ceník

Hotel Kosko*** Černomorec

Moderní, příjemný hotel nacházející se v srdci letoviska, přibližně 350 metrů od pláže. V hotelu je recepce, restaurace, bar, Wi-Fi zdarma, venkovní terasa s bazénem (lehátka zdarma). Ubytovat se m... Hotel Kosko***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.990,-Kč

Více Ceník