člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Kiten

Kiten ubytování

Ubytování v Kitenu

Moderní letovisko Kiten ležící 5 km jižně od Primorska a severně od Lozence. 60 km jižně od Burgasu. Dříve rybářská osada se rozvíjí ve stále větší a zajímavější letovisko. Ve středisku Kiten je soustředěno nepřeberné množství obchůdků, barů, restaurací, diskoték, směnárem, půjčoven aut, ale také klidné zákoutí s nádhernou přírodou.

Ubytování Kiten 2018

Máme pro Vás připraveny dvě oblíbené nabídky ubytování v Kitenu. Penzion Gergana je pěkná moderní vila ležící v samém srdci letoviska Kiten. mezi dvěma plážemi. Dalším zajímavým ubytování v Kitenu je nezesporu Vila Dani je moderní vila ležící v rezidentní části letoviska Kiten, pouhých 100 metrů od centra a 300 metrů od jižní pláže. Rádi Vám s výběrem pomůžeme,  neváhejte nás také kontaktovatUbytování Kiten v případě jakýchkoli dotazů.

Pláže v Kitenu

V Kitenu najdete dvě pláže:
- menší severní s tobogánem
- dlouhou jižní s bary, občerstvením, půjčovnami slunečníků, lehátek a vodních sportů, toalet, sprch a překlékáren.

Severní pláž v Kitenu je výrazně menší než jižní. (Jižní je asi 3x větší). Lehátko stojí na obou plážích 4 Lv/den, slunečník taktéž. Cedule se zákazem vnášení vlastních slunečníků a lehátek jsou na obou plážích. Pláže jsou písečné a lemují je skalnaté útvary.

Kiten má výborné spojení do města autobusy.

Výlety si můžete udělat do Sozopole nebo do Primorska, Burgasu nebo Careva. Na procházky můžete chodit na pláž i do kopců vzdálených asi 4 km na západ. Na jih se kolem moře dá dojít do Lozence.

Letovisko se nachází v podhůří lesnatého pohoří Strandža. Díky borovým a dubovým lesům vyniká výborným klimatem. Má krásnou okolní přírodu. Ze severu je chráněn Atlimanským zálivem.
Kiten Je obklopem pozůstatky pevnosti Urdoviza.

Ubytování v KitenuUbytování v Kitenu Vám stejně jako ubytování v Primorsku poskytuje také mnoho příležitostí k nočnímu životu. Nejvíce nočních podniků je na hlavní třídě. V bočních ulicích je ale klid.
Je zde nohem levněji a klidněji v porovnání se Slunečním pobřežím, naopak proti Lozenci je Kiten úplnou metropolí. Vyhlášeny jsou zde především místní diskotéky.

Máte-li chuť na nějakou bulharskou specialitu je možno navštívit restaurace, které prodávají především místní jídla. Nebo lze zakoupit i pouliční občerstvení. Tato místa jsou většinou označena slovem „baničarnica“, „topli zakuski“. Pochutnat si můžete na štrůdlu (1 leva), banici se sýrem (1,20 leva), kynutém plněném pečivu kefli (1leva), smaženém minilangoši posypaném cukrem (0,4 leva). Zákusky a dorty jsou zde velmi oblíbení, stojí však 2 leva. Z nápojů jsou typické kislo mljako (kyselé mléko 0,5 litru za 1 leva), bóza (0,3 litrů za půl leva, mimořádně zdravý nápoj z pšenice a vody. Prodávají se různě velká balení. ) Bózu Bulhaři pijí jako my pijeme mléko. Ajran – nápoj z kysaného jogurtu ředěného vodou nebo sodovkou (1leva). Výborný je také candát v omáčce, polévka tarator, pečené papriky nebo zelný salát – salata zele. To vše doporučujeme zapít bílým vínem. Kilkněte pro více info k dovolené v Kitenu
Na závěr můžeme konstatovat, že ubytování v Kitenu můžeme doporučit věkově nejširší vrstvě klientů, hledající pohodu a klid.

Pokud máte zájem prohlédnout si bulharský kiten na webkameře, klikněte, prosím, zde

SK VERZE - Bulharsko Kiten

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Penziony a vily Kiten

Nejlevnější variantou ubytování v Bulharsku je pobyt ve vilách a penzionech. V Kitenu pro Vás nabízíme ubytování ve vilách Dani a Kostovi a penzionu Gergana. Tyto penziny a vily v Kitenu jsou vzdálené 350 m od oblíbené jižní p... Více

Nejoblíbenější ubytování v Kitenu

Penzion Gergana**+ Kiten

Moderní vila nacházející se v samém srdci Kitenu, 400 metrů od vyhledávané jižní pláže. V těsné blízkosti penzionu jsou obchody, banka, restaurace a bary. Tato výhodná poloha bude vítaná především kl... Penzion Gergana**+

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.990,-Kč

Více Ceník

Vila Kostovi** Kiten

Moderní Vila Kostovi se nachází se v klidné rezidenční části letoviska Kiten. Centrum města je vzdálené 100 metrů, jižní pláž s pozvolným vstupem do moře 350 metrů. V celém objektu je možno využívat ... Vila Kostovi**

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 6.990,-Kč

Více Ceník