člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Ubytování v Primorsku, pohled na hotel Penelope

Poloha na mapě: N 42,27127     E 27,75468

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Primorsko > Hotely Primorsko > Hotel Penelope***

Hotel Penelope***

WiFi Klimatizace Pláž80 metrůTelevize Stravování Bazén Autobusová doprava Vlastní doprava Letecká doprava

Moderní rodinný hotýlek Penelope je situovaný v nové rezidenční části Primorska, cca 300 m od centra letoviska (vedle rodinného hotelu Blíženci) a 80 m od dlouhé severní pláže s jemným, zlatě zbarveným pískem. Dovolená Bulharsko na hotelu Penelope je již spoustu let jedním z nejoblíbenějších v Primorsku. Dovolenou zde strávila řada českých turistů.

Hotel vzhledem ke své poloze v klidné části letoviska a těsné blízkosti pláže uspokojí nároky klientů všech věkových kategorií ale také náročné klienty. Největší předností je rovinatý terén a blízkost pláže i centra Primorska.

Doporučujeme rodinám s dětmi i starším klientům.

Mám dotaz

Ubytování

Ubytování Primorsko - pokoj hotelu PenelopeHotel Penelope Vám nabídne příjemné ubytování ve dvoulůžkových, moderně zařízených pokojích, s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Všechny pokoje jsou vybaveny moderním a vkusným nábytkem, balkónem (většina s výhledem na moře), vlastním sociálním zařízením, individuálně nastavitelnou klimatizací (zdarma), rychlovarnou konvicí, TV, Wi-Fi připojením (zdarma), ledničkou a rychlovarnou konvicí.

Hotel je vybaven recepcí, barem a malou restaurací s vnitřní i venkovní částí, kde jsou podávány snídaně, oběd i večeře. Bazén má rozlohu 50 m2.

Ubytování v Bulharsku na míru - jestliže si nevyberete z této nabídky ubytování, pak se na nás můžete obrátit s Vašim konkrétním požadavkem a my Vám obratem vyhledáme nejvhodnější lokalitu i typ ubytování kdekoli v Bulharsku. Celkový přehled našich vlastních kapacit najdete na stránce: ubytování v Bulharsku.

Výlety v Bulharsku

Podrobné informace o výletech i různých zajímavostech z Bulharska najdete na stránce výlety Bulharsko. S aktuální nabídkou výletů z místa pobytu Vás seznámí česky mluvící delegát na informativní schůzce.

Doprava

V ceně zájezdu je autobusová nebo letecká doprava. Vlastní doprava je možná se slevou.

Více informací o dopravě naleznete zde: doprava do Bulharska.

Doporučení

Kvalita ubytování i služeb na tomoto hotelu uspokojí také náročnou klientelu a to vše za velmi příznivé ceny. Skvělá poloha hotelu na klidném místě a dostupnost moře i obchodů předurčuje tento krásný hotel k vrcholům naší TOP nabídky v Primorsku.

Nenechte ujít ani stránku MAGAZÍN, kterou neustále doplňujeme novými informacemi a pravidelně aktualizujeme.

Stravování

Snídaně jsou zajištěny formou bohatých švédských stolů.

Polopenze snídaně + večeře servírované o 3 chodech - salát, hlavní jídlo - výběr ze 4-5 menu, z toho vždy jedno vegetariánské a jedno ryba a dezert, k večeři je podáván pohár vody, další nápoje jsou za poplatek).

Plná penze je servírována stejnou formou jako polopenze + k ní jsou přidány obědy - hlavní jídlo, chléb a sklenice vody).

Pláž

Hotel se nachází přímo u písčité severní pláže ve vzdálenosti cca 80 metrů.
Lehátka a slunečníky na pláži za jsou za poplatek, taktéž vodní sporty. Na pláži najdete širokou nabídku občerstvení, plážové bary, převlékárny a sprchy.

Počasí Bulharsko (Primorsko)

Na stránce počasí v Bulharsku získáte informace o průměrných teplotách moře i vzduchu v jednotlivých "letních" měsících roku a naleznete zde také odkaz na aktuální předpověď počasí v bulharských letovisích.

Další tipy na ubytování

Pro správný výběr Vaší dovolené v Primorsku shlédněte naše další skvělé tipy v Primorsku: Hotel Flirt nebo Residence Blíženci.

Slevy:

 • vlastní doprava -2.000,- Kč
 • spojení dvou turnusů -1.500,- Kč
 • FIRST MINUTE

Cena zahrnuje:

 • autobusovou nebo leteckou dopravu
 • ubytování
 • stravu (dle výběru)
 • služby delegáta
 • pojištění CK
 • pobytové taxy
 • cena leteckých zájezdů navíc zahrnuje letištní taxy a poplatky vč. základního palivového příplatku a transfer z/na letiště
 • kombinovaná doprava zahrnuje vše jako letecká doprava

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění

Cena za dopravu:

- vlastní (sleva -2.000,- Kč z ceny autobusové dopravy),
- autobusová (cesta z Brna trvá přibližně 21 hodin),
- letecká - odlet Brno, Ostrava nebo Praha,
- kombinovaná.