člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > CESTOVNÍ INFORMACE > Doprava do Bulharska

Doprava do Bulharska

Doprava do Bulharska

Do Bulharska zajišťujeme tyto druhy dopravy:

- letecká
- vlastní

- autokarová

Letecká doprava

Odlety do Bulharska jsou ve všech uvedených termínech z Prahy, Brna a Ostravy.
Aktuální cenu samostatné zpáteční letenky Vám na požádání zjistíme (cena je vždy uvedena včetně všech poplatků včetně letištních tax).
Let trvá přibližně 1hod 50min. Na palubě není podáváno občerstvení. První a poslední den zájezdu je určen k přepravě. Počet nocí v cenících je uváděn pouze orientačně a za noc je počítáno, i když nástup do ubytování se uskuteční od půlnoci do 6hod ráno. Změnou letového řádu může být zkrácen celkový počet dní trvání Vašeho zájezdu. Za časové posuny počátku a konce čerpání služeb i za služby nečerpané z důvodu zpoždění dopravy nemůžeme poskytnout žádnou finanční náhradu.

Vlastní doprava do Bulharska

Vlastní doprava je možná pro veškeré ubytovací kapacity v Bulharsku uvedené na našem webu. Na některých pobytových místech je možná vlastní doprava v libovolném termínu. Doporučené trasy a podmínky zašleme konkrétním zájemcům.
Vzdálenost z Prahy do Burgasu je cca 1700 km autem. Vzdušnou čarou je vzdálenost 1300 km. Cesta autem tedy vyjde na přibližně 20-22 hodin.

Autokarová doprava do Bulharska

doprava je zajištěna pohodlnými autokary s klimatizací. Autokarové zájezdy jezdí bez průvodce na cestu, klienti se během přepravy řídí pokyny vyškolených profesionálních řidičů, kteří zajišťují i veškeré úkony při odbavení na hraničních přechodech.
Cesta do bulharska trvá většinou 22 hodin, díky pohodlným autobusům není únavná, přes den pouští řidiči filmy, občerstvení je samozřejmostí.

Nástupní místa:
Bez příplatku - Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav.
Do 31.3.2017 za zvýhodněnou cenu 300,- Kč, později za příplatek 500,- Kč/os/oba směry - Český Těšín, Karviná, Orlová, Valašské Meziříčí, Vsetín, Kroměříž, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav.
Další svozová místa za příplatek 500,- Kč/os/oba směry - Krnov, Uherský Brod, Praha.