člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > DOVOLENÁ > Dovolená Lozenec

Dovolená Lozenec 2017

Dovolená v lozenci

Lozenec je menším letoviskem ležícím přibližně 70 kilometrů jižně od Burgasu, na úpatí pohoří Strandža, uprostřed přírody plné vinic a fíkových hájů, předurčuje toto místo k romantickým procházkám či vyjížďkám na horských kolech. Dovolená v Lozenci je vyhledávaným cílem letní dovolené českých turistů. Nedaleko městečka Lozenec se nachází větší bulharská letoviska Kiten (pouze 4 km) a Primorsko (přibližně 10 km). Tato střediska jsou stejně jako Lozenec vyhledávanými a oblíbenými letovisky českých turistů při dovolené v Bulharsku.

Lozenec se právem pyšní dvěma plážemi se zlatavým pískem (Apartmány Željko - video (youtube)). Svou velikostí se obě pláže přibližují plážím v Primorsku nebo Kitenu. Na plážích je možno využít široké nabídky vodních sportů, barů, občerstvení, půjčoven slunečníků a lehátek, převlékáren. Mimo pláží je pobřeží tvořeno velmi pěknými, přírodními útesy, které poskytují vhodné místo pro rybolov a potápění.
Klientům ubytovaným v Lozenci je k dispozici bezplatný "shuttle bus" do Akvaparku v Primorsku.

Dovolená v Lozenci

Dovolená Lozenecje tou správnou volbou pro klienty, hledající levnou dovolenou na klidném místě ale v dosahu sportovního a kulturního vyžití.

Dovolená LozenecCentrum letoviska nabízí celou řadu restaurací, obchůdků, barů, směnárnu, půjčovnu automobilů a motorek, jízdních kol a v hlavní sezóně také diskotéky. Většinu domů Lozence tvoří dvou nebo třípatrové větší stavby obvykle s velkou zahradou. Ulice jsou uspořádané pravoúhle a pravidelně. Lozenec je určitě dobrá volba na dovolenou v Bulharsku, máte-li v oblibě přírodu. Milovníci přírody mohou navštívit unikátní přírodní rezervaci Repotamo.

Příjemní místní lidé, romantické okolí a velmi příznivé ceny vytvářejí ideální podmínky pro strávení pohodové dovolené v Lozenci. V případě obsazených kapacit dovolené v Lozenci doporučujeme shlédnout dovolenou v Primorsku nebo dovolenou v Černomorci.

Shlédněte naši nabídku ubytování v Lozenci - klikněte ZDE

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Lozenci

Hotel Stara Kašta*** Lozenec

je stylový, velmi pěkný hotel v klidné části letoviska, pouhých 170 metrů od menší jižní pláže v krásné zátoce s jemným pískem. Hotel Stara Kašta () je situován v klidné části, ale přitom do centra i... Hotel Stara Kašta***

Více Ceník

Hotel Ativa*** Lozenec

Hotel Ativa je menší moderní, poměrně luxusní hotel v nové části letoviska Lozenec v blízkosti pláže (cca 80 metrů). V hotelu je recepce s příjmeným posezením, bar v lobby a příjemná restaurace. Mezi... Hotel Ativa***

Více Ceník

Penzion Belite Skali*** Lozenec

Rekonstruovaný penzion se nachází v rezidenční čtvrti letoviska Lozenec, v blízkosti centra - cca (100 metrů). Tato část Lozence je oblíbená zejména pro svůj klid, přitom jste na dosah - jen "pár met... Penzion Belite Skali***

Více Ceník