člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černomorec > Hotely Černomorec

Hotely v Černomorci

hotely Černomorec

Nadstandardní ubytování uspokojí i náročnější klientelu a to za velmi přijatelné ceny. Hotely v Černomorci jsou kvalitně vybavené a ničím nezaostávají za dobrými hotely v západní Evropě. Jejich plusem je ovšem cena, která je oproti ubytování v západní Evropě o poznání nižší.

Hotely Černomorec poskytují ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, rodinných pokojích se dvěma ložnicemi pro 4-6 osob a luxusních podkrovních apartmánech. Ubytování v hotelech v Černomorci je možno zakoupit spolu se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře servírované o třech chodech - salát, hlavní jídlo, dezert, voda, soda nebo džus.

Černomorec je krásné přímořské letovisko, jehož starobylé centrum potěší nejen každého milovníka historie, ale i všechny ostatní návštěvníky, kteří do Černomorce zavítají. Chloubou  Černomorce jsou také zdejší pláže a to jak městská pláž, jež se nachází přímo v letovisku Černomorec, tak i delší pláž, která se táhne od Černomorce až k Sozopolu. Obě pláže jsou pokryty jemným zlatavým pískem a mají pozvolný vstup do moře. Pobyt v hotelech v Černomorci tak můžeme doporučit i rodinám s malými dětmi a seniorům.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v černomorci

Hotel Adena*** Černomorec

Moderní hotel otevřený v roce 2011 se nachází v naprosto klidné rezidenční části letoviska Černomorec zhruba 500 m od centra a 250 m od centrální pláže. Hotel je vybaven recepcí, výtahem, krás... Hotel Adena***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 10.490,-Kč

Více Ceník

Hotel Kosko*** Černomorec

Moderní, příjemný hotel nacházející se v srdci letoviska, přibližně 350 metrů od pláže. V hotelu je recepce, restaurace, bar, Wi-Fi zdarma, venkovní terasa s bazénem (lehátka zdarma). Ubytovat se m... Hotel Kosko***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.990,-Kč

Více Ceník