člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Lozenec > Hotely Lozenec

Hotely v Lozenci

Hotely Lozenec

Kvalitní ubytování vhodné i pro náročnější klientelu nabízejí v Lozenci především hotely a hotelové komplexy. V naší nabídce naleznete moderně, stylově a především komfortně zařízené hotely Stara Kašta a Ativa. Oba zmíněné hotely poskytují ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek, hotel Stara Kašta dále nabízí také rodinné čtyřlůžkové pokoje se dvěmi oddělenými ložnicemi.

Z hotelů v Lozenci jsou dobře dostupné obě pláže se zlatavým pískem, které jsou opravdovou chloubou tohoto letoviska. Svou velikostí se obě pláže přibližují plážím v Primorsku nebo Kitenu. Pláže návštěvníkům nabízejí maximální komfort, využít zde můžete široké nabídky vodních sportů, barů, občerstvení, půjčoven slunečníků a lehátek, převlékáren. Pobřeží je dále tvořeno krásnými přírodními útesy, které jsou ideálním místem pro potápění. Dovolenou v Lozenci si tak jistě náležitě užijete.

Využít můžete nabídky stravování na všech hotelech v Lozenci. Hotel Stara Kašta nabízí pobyty se snídaní, polopenzí i plnou penzí, hotel Ativa pobyt s polopenzí. Snídaně, obědy i večeře jsou ve formě švédských stolů anebo servírované. Stravování formou švédských stolů poskytuje především hotel Stara Kašta, servírované snídaně i večeře nabízí hotel Ativa. V obou případech se jedná o velmi kvalitní stravu. V případě servírované stravy jsou podávány opravdu velké  porce, které zasytí i větší jedlíky.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Lozenci

Hotel Stara Kašta*** Lozenec

je stylový, velmi pěkný hotel v klidné části letoviska, pouhých 170 metrů od menší jižní pláže v krásné zátoce s jemným pískem. Hotel Stara Kašta () je situován v klidné části, ale přitom do centra i... Hotel Stara Kašta***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.590,-Kč

Více Ceník

Hotel Ativa*** Lozenec

Hotel Ativa je menší moderní, poměrně luxusní hotel v nové části letoviska Lozenec v blízkosti pláže (cca 80 metrů). V hotelu je recepce s příjmeným posezením, bar v lobby a příjemná restaurace. Mezi... Hotel Ativa***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 8.590,-Kč

Více Ceník