člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Primorsko > Rezidence Primorsko

Rezidence v Primorsku

Rezidence primorsko

Jednou z voleb ubytování v Primorsku jsou velmi oblíbené rezidence. Již několikátou sezónu pro Vás v Primorsku nabízíme Rezidenci Blíženci, jež vévodí žebříčku popularity mezi ubytovacími kapacitami v tomto letovisku. Výborný poměr kvality a ceny, to je to, co láká pozornost nejednoho cestovatele a zájemce o dovolenou v Bulharsku.

Primorsko je rájem českých turistů, potkáte je tu opravdu takřka na každém kroku. Podnikaví obyvatelé Primorska mnohé nápisy a jídelní lístky uveřejňují i v češtině, což odbourává mnohé bariéry a při výběru jídel Vás tento fakt zajisté potěší. Byť budete více jak tisíc kilometrů od svého domova, v nádherném prostředí bulharského letoviska Primorsko, na dlouhých písčitých plážích se zlatavým pískem, budete se tu cítit jako doma. Ubytováni navíc budete přímo u písčité severní pláže tohoto "českého" letoviska.

Rezidence v Primorsku poskytují ubytování v kvalitně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových  a rodinných pokojích a také luxusních mezonetových apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, chladničkou, rychlovarnou konvicí, TV, balkónem nebo terasou, WIFI a klimatizací zdarma. Mezonetové apartmány navíc disponují prostornou obývací kuchyní.

K rezidencím v Primorsku se můžete dopravit jak vlastní, tak i autobusovou nebo leteckou dopravou. Nejvýhodněji pak vychází pobyt s autobusovou dopravou, který je dostupný takřka každému. Vybrat si také můžete, zda si objednáte pobyt bez stravy, se snídaní, polopenzí či plnou penzí. Tak či tak si dovolenou v Primorsku jistě užijete a budete na ni dlouho vzpomínat!

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence v Primorsku

Rezidence Blíženci*** Primorsko

Jeden z nejoblíbenějších rodinných hotelů v Primorsku se nachází v jeho rezidenční části přímo u severní pláže (cca 80 metrů) a pouhých 300 metrů od centra letoviska. Hotel je umístěn v první řadě od... Rezidence Blíženci***

Délka pobytu: 14 nocíDoprava: autobusová Cena od: 7.290,-Kč

Více Ceník