člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Bulharsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Slunečné Pobřeží

Ubytování na Slunečném Pobřeží

Ubytování Slunečné Pobřeží - Bulharsko 2017

Oblíbenost Bulharska je rok od roku vyšší. Dovolenou zde vyhledávají všechny věkové kategorie. Slunečné Pobřeží tzv. "Slančev Brag" je největší letovisko v Bulharsku a je také přirovnáváno ke španělské Ibize. Nachází se přibližně 30 km severně od Burgasu v jihovýchodní části země. Je zde spoustu hotelových komplexů, které se rozprostírají podél zálivu, ale i menší rodinné hotely. Pro ubytování na Slunečném Pobřeží je k dispozici kolem 500 hotelů a jedná se o nejrušnější letovisko v Bulharsku. Každý si tedy může vybrat ubytování v Bulharsku podlé svého. U většiny hotelových komplexů jsou větší nebo menší bazény. Některé se nacházejí v centru a jiné jsou trošku mimo dění.

Nádherná písčitá pláž je zde opravdu velmi dlouhá. Na některých místech je dokonce až 200 metrů široká a délku má nejméně 8 km. Pláž byla oceněna i Modrou vlajkou za čistotu moře. V moři nehrozí žádné nebezpečí, maximálně se zde objevují medúzy, které jsou ovšem dál od pobřeží. Podél pláže jsou obchůdky, restaurace, bary a možnost zakoupení suvenýrů. Na plážích si můžete zapůjčit slunečníky a lehátka. Pro ty, kteří mají rádi sportovnější dovolenou a ne pouze ležení na pláži, nabízíme širokou nabídku vodních sportů. Vyzkoušet můžete windsurfing, vodní skútr, Paragliding a další. Vstup do moře je pozvolný, takže ideální i pro rodiny s dětmi nebo starší spoluobčany. Děti zde mají spoustu vyžití.

Večer centrum letoviska ožívá, proto je ubytování Slunečné Pobřeží (Apartmány Željko - video (youtube)) vhodné také pro klienty vyhledávající rušná letoviska s množstvím večerní zábavy. Jsou zde diskotéky, noční bary, lunaparky, vystupují zde místní umělci a mnoho dalšího. Nejznámější a nejnavštěvovanější noční bar je Varieté Slančev Brjag, Hanska satra a Juzni nosti. Po městě se můžete přesouvat místní autobusovou dopravou, která jede až do Burgasu a dalších letovisek. Mimo centrum je klid, takže ideální i pro klienty, kteří vyhledávají klidné prostředí a chtějí si odpočinout.

Každým rokem se letovisko rozrůstá, vznikají zde nové supermarkety, parkoviště, vznikl zde aquapark Atlantida a vodní park Action, ke kterému jezdí autobus.

Na výlety v Bulharsku je ideální velice oblíbený Nessebar, který se nachází cca 40 km severně od Burgasu. Dělí se na starou a novou část. Promenáda s obchůdky vede ze Slunečného Pobřeží až do Nesebaru.

Jídlo a víno je zde levné a dobré. Za ochutnání stojí například polévka tarator, dále šopský salát a různé speciality na rožni a grilu jako jsou čevapčiči aj. Z destilátů je oblíbená rakija, která se servíruje k zeleninovým salátům.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací